bokomslag The 39-Storey Treehouse
Barnböcker

The 39-Storey Treehouse

Andy Griffiths Terry Denton

Pocket

99:-

Funktionen begränsas av dina webbläsarinställningar (t.ex. privat läge).

Uppskattad leveranstid 1-3 arbetsdagar

Fri frakt för medlemmar vid köp för minst 149:-

  • 352 sidor
  • 6-9 år
  • 2015
  • Del 3(The Treehouse Books)
Laugh-out-loud wacky adventures in the world's MOST AWESOME treehouse! The third instalment in this hilarious and highly illustrated series will appeal to fans of Captain Underpants and Barry Loser.
  • Författare: Andy Griffiths, Terry Denton
  • Illustratör: Terry Denton
  • Format: Pocket
  • ISBN: 9781447281580
  • Språk: Engelska
  • Barnbok: 6-9 år
  • Antal sidor: 352
  • Utgivningsdatum: 2015-07-29
  • Del i serien: The Treehouse Books
  • Läsordning: 3
  • Förlag: Macmillan Children's Books