bokomslag The Helper
Deckare

The Helper

David Jackson

Pocket

139:-

Funktionen begränsas av dina webbläsarinställningar (t.ex. privat läge).

Hos dig inom 2-6 arbetsdagar

Fri frakt vid köp över 99:- för medlemmar.

  • 384 sidor
  • 2013
  • Serie: Callum Doyle
A fast-paced and totally unforgettable novel from David Jackson, rising star of the thriller genre, The Helper will appeal to readers of Harlan Coben and Lee Child.
  • Författare: David Jackson
  • Format: Pocket
  • ISBN: 9781447202943
  • Språk: Engelska
  • Antal sidor: 384
  • Utgivningsdatum: 2013-07-18
  • Del i serien: Callum Doyle
  • Förlag: Pan Books

för att se lokala öppettider, evenemang och personalens tips.

Idag