bokomslag Freefall
Skönlitteratur

Freefall

Jessica Barry

Pocket

219:-

Funktionen begränsas av dina webbläsarinställningar (t.ex. privat läge).

Uppskattad leveranstid 5-9 arbetsdagar

Fri frakt för medlemmar vid köp för minst 249:-

Andra format:

  • 464 sidor
  • 2020
A propulsive debut novel for readers of Gone Girl and Before the Fall about survival at all costs and the unbreakable bond between a mother and daughter.

  • Författare: Jessica Barry
  • Format: Pocket/Paperback
  • ISBN: 9780062993892
  • Språk: Engelska
  • Antal sidor: 464
  • Utgivningsdatum: 2020-09-29
  • Förlag: Harpercollins